KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14046010
nr 1404 6010
Akvarell
Nils Nilsson. Signerad, daterad 18, Blomster, 20x45, yttermått inklusive ram: 35x59, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:06:03
10/6 20:01:52
100 kr
21/6 18:01:03